Anticondensfolie | B = 1,50 m | L = 50 m
Weckman Anticondensfolie – Betrouwbare bescherming voor dak & structuur
Het onderlaagmembraan beschermt uw dakstructuur op betrouwbare wijze tegen weersinvloeden zoals slagregen, hagel, stuifsneeuw, stof, wind en condensatie. Het zorgt voor een droge en duurzame onderconstructie - ideaal voor gebruik onder metalen platen.
Waarom Anticondensfolie?
- Effectieve bescherming – Voorkomt het binnendringen van vocht en vuil.
- Dampopen folie – Reguleert vocht & zorgt voor optimale ventilatie.
- Praktische breedte – 1,50 m voor efficiënte montage.
- Große Reichweite – 50 m lengte voor uitgebreide bescherming.
- Onopvallend ontwerp – In Grijs voor een discrete look.
Bestel nu Anticondensfolie – Optimale bescherming voor uw dakstructuur!
Afmetingen
| Breedte | 1,50 m |
| Gewicht (ca.) | 12,00 kg/rol |
| Lengte | 50 m |
Materiaal / opbouw
| Materiaal | Vilt |
Kleur / uiterlijk
| Kleur | Grijs |
Toepassing / gebruik
| Eigenschap | Dampopen folie |
| Toepassing | Bescherming condensaatwater |
| Uitvoering | Anticondensfolie |
Merk / classificatie
| Merk | Weckman |
Ga voor meer informatie naar onze FAQ voor metalen-platen. Technische vaktermen van A tot Z worden bovendien uitgebreid uitgelegd in onze vakbegrippenlijst-dak-wand.
Toebehoren
Overige
Beoordelingen (1)
Verzameld onder de Trusted Shops gebruiksvoorwaarden
Over de authenticiteit van Trusted Shops beoordelingen.
Over de authenticiteit van Trusted Shops beoordelingen.